17469. 421. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Strobl, Karl Hans: Kisértetek az ingoványban. Ford.: Relle Pál. A Regényírás Művészei XVIII. Bp., é.n., Genius, 416 p. Egészvászon-kötésben, az elülső szennylap sérült.
Photo of the item taken by : karap_norbert