Esser, Brigitte: Das Buch vom 10 März. Gütersloh-München, 1997, Chronik Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Lawson, John Howard: Drámaépítés. Ford., az előszót és a jegyzeteket írta: Sz. Szántó Judit. Korszerű Színház 79. A Magyar Színházművészeti Szövetség kiskönyvtára. Bp., 1965, Színháztudományi Intézet. Néhány egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, foltos. Megjelent 1219 példányban.
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1928, Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p + LIII t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott félbőr-kötés, sérült, hiányos gerinccel
Képes árjegyzék kívánatra bérmentve megküldetik. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Örök betűk. VI. Új magyar szépirodalom tíz kötetben. Kassák Lajos: Tavaszi felhők, Nagy Lajos: Prof. Csizmadia, Szántó György: Erdélyi biedermeier, Szép Ernő: Karacsné nagyasszony. Összeáll.: Relle Pál. Nagyvárad,é.n.,"Grafika", 144 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró szakadással.
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., 1987., Közgazdasági és Jogi. Az 1924-es Dante kiadás reprint kiadása. Kiadói foltos egészvászon-kötés.