15131.
421. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Horváth Zoltán: Sopron és a megye múltja egykorú iratok tükrében. Sopron, 1964, magánkiadás (Győr-Sopron megyei ny.), 206+(2) p. + 5 t. (egy kihajtható). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.