Vörös Gabriella - Szabó János József: Jazig nő és férfi temetkezése Szentesről. Friss régészeti adatok a Tiszántúl római kori benépesítéséhez. A Koszta József Múzeum füzetei 1. Szentes, 2019, Koszta József Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kötelespéldány.
Horváth Elemér: Karcok Budapest múltjából. Töredékek a gázszivárgás történetéből. A Mátyás-templom. Buda és Pest a kuruc idők alatt. A belváros 1863-64-ben és ma. A Biedermeier-kor Pest-Budán. Milyen volt Budapest ezer évvel ezelőtt és milyen lehet ezer év múlva. Bp., [1937.], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
Margócsy József: Utcák, terek, emléktáblák. III. kötet: Újabb fejezetek a régi Nyíregyháza életéből. Nyíregyháza, 1989., Nyíregyháza Városi Tanács V.B. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Hungler József: A török kori Veszprém. Veszprém Megyei Levéltár kiadványai 4. Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
Kalotaszeg. Magyar írók írásai Kalotaszegről, a kalotaszegi emberről. Gyűjtötte, összeáll. és szerk.: Sas Péter. Bp., 2007, Noran. Kiadói kartonált papírkötés.