20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Gubcsi Attila (1954-2020): Az áldozat. Olaj, vászon. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1978-ban Kaposvárott, a Vaszary Teremben rendezett kiállításon. Dekoratív keretben, 60×80 cm