10127. 421. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Hajnal János (1913-2010): Női akt, 1940-44 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 61,5x41,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras