10136. 421. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, lapszéli szakadással, 20×30 cm
Photo of the item taken by : ekb