10261. 421. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
0 HUF
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes Duna, 1932. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: Téli kiállítás, Műcsarnok, Bp., 1932. Hátoldalán a kiállítás raglapjával. 41x53 cm.
Photo of the item taken by : pk