10318. 421. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
17
0 HUF
Vincze András (1914-1987): Utcarészlet. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28,5×39 cm
Photo of the item taken by : pk