Number of items: 239
2677193
11159
421
Other collectibles
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm
6 000 HUF
2677196
11160
421
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum) kopásokkal, d: 15 cm
9 000 HUF
2677198
11161
421
Other collectibles
Herendi Viktória mintás, szív alakú bonbonniere, rózsával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 5x8 cm
5 000 HUF
2677200
11162
421
Other collectibles
Herendi kacsa, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:9cm.
3 000 HUF
2441042
11163
421
3800
Other collectibles
3 800 HUF
2671851
11164
421
Other collectibles
Herendi virág mintás porcelánfonott tálka. kézzel festett, jelzett, kis kopással 16x22 cm
6 000 HUF
2671854
11165
421
Other collectibles
Herendi virág mintás porcelán fogpiszkáló tartó. kézzel festett, jelzett, hibátlan 4 cm
3 600 HUF
2523692
11166
421
Other collectibles
16 000 HUF
2538728
11167
421
15000
Other collectibles
15 000 HUF
2575839
11168
421
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m: 12 cm
2 400 HUF
2613771
11169
421
Other collectibles
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimális kopással, m: 30 cm
18 000 HUF
2618674
11170
421
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyommal, m: 26 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m