9 000 HUF
Régi reklám tétel, össz. 4 db, 1930-40 körül: Dreher Antal Serfőzdéi R.T. kiviteli márcziusi ser italcímke 9x10,5 cm; Cserkészbolt számolócédula 12x5 cm; Ha naftalint nem használ, kisplakát, Tedesco Anna (1903-1969) grafikája, kissé sérült 22,5x17 cm és Mikulás figura, körbevágva, 23x12,5 cm, mind egy kartonra kasírozva, 29×39 cm