13236. 422. Closed Online auction Advertisement
2 000 HUF
0 HUF
Tejkáté, reklám- vagy plakátterv, 1925-35 körül. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült. Kartonra kasírozva. 21x14,5 cm.
Photo of the item taken by : ra