11561. 422. Closed Online auction Antique
5 000 HUF
0 HUF
Antik keleti vászon, harcos Tara, fanyomat, vászon, korának megfelelő sérülésekkel, XIX. sz. vége, 58x77cm
Photo of the item taken by : nagy_andras