11505. 422. Closed Online auction Antique
15 000 HUF
0 HUF
Gazdagon díszített kínai faragott fa pohár, XIX. sz. vége. Néhány repedéssel, kopásnyommal, m: 12,5 cm / Ornate Chinese carved wood drinking cup