12033. 422. Closed Online auction Flea Market
1 400 HUF
0 HUF
Bologna - Il Nettuno, olasz falikép dekoratív keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 7x6 cm, külső méret: 18x17,5 cm
Photo of the item taken by : tg