Military Number of items: 93
1587095
13386
422
Military
Other collectibles
cca 1940 Kokoly István m. kir. ludovikás repülőstiszt a kitüntetéseivel. / Hungarian air force officer 6x9 cm
3 000 HUF
2681487
13387
422
Military
Other collectibles
1914-1918 I. világháborús fotógyűjtemény Bartóffy Miklós (1882-1964) későbbi vezérezredes és miniszterhelyettes és csapatát ábrázoló 19 db fotólappal és fotó
20 000 HUF
2680950
13388
422
Military
Other collectibles
Jelzés nélkül: Die Demarkationszelle, vegyes technika, papír, 14,5×10,5 cm
6 000 HUF
2681498
13389
422
Military
Other collectibles
cca 1938-1945 II. világháborús katonai bunker, fotó, 6,5×8,5 cm
1 400 HUF
2681513
13390
422
Military
Other collectibles
cca 1940 Kilőtt harckocsit nézegető civilek, fotó, sarkán törésnyom, 8×13 cm
1 200 HUF
2681483
13391
422
Military
Other collectibles
1941 Sellye, kerékpáros katona, fotó, 6×6 cm
1 000 HUF
2681230
13392
422
Military
Other collectibles
1917 (Holland) Tengerész temetés, hátoldalon feliratozott fotólap, 14×9 cm
4 000 HUF
2679415
13393
422
3200
Military
Other collectibles
1945 Wehrmacht (Heer) katona német-angol nyelvű elbocsátó okirata amerikai hadifogolytáborból, két hadnagy ill. egy orvos százados aláírásával, a hadifogolytábor bélyegzőjével, szakadt, papírcsíkkal megerősítve
3 200 HUF
2685632
13394
422
Military
Other collectibles
1921 Jászberény, igazolás áthelyezésről a M. Kir. 5. sz. Kerékpároszászlóaljba, pecséttel, aláírásokkal.
1 000 HUF
2647391
13395
422
Military
Other collectibles
1947-1948 Bartóffy Miklós (1882-1964) vezérőrnagy, hadügyminisztériumi miniszteri biztos, volt katonatárs részére szóló hálálkodó levelek, hogy segített nyugdíj/illetmény ügyek elintézésében, katonatársak levelei vagy azok családtagjaiké, 5 db, ezek közül 3 borítékban. + 1 családi levelezőlap
2 000 HUF
2647647
13396
422
Military
Other collectibles
cca 1910 Vegyes katonai lovas fotó tétel, 2 db, fotók kartonon, az egyik körbe vágott, a másik szélén kis sérüléssel, 12x17 cm, és 9x12 cm
2 400 HUF
2656098
13397
422
Military
Other collectibles
cca 1891 Tánczos Gábor a bécsújhelyi katonai akadémia növendékének és rokonának fotója, Strelisky budapesti műterméből, 21x10 cm és cca 1890 Esküvői portréfotó, keményhátú fotó, Erdős Sándor budapesti műterméből, kopott, körbevágott, a hátoldalán ragasztásnyomokkal, 20x10 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035