40 000 HUF
Ha eljön a holnap, 1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: John M. Stahl. Charles Boyer, Irene Dunne és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Békés jelzéssel a plakáton. Kissé sérült, lap széle kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "When Tomorrow Comes", slightly damaged, spotty on the edges, lithograph on paper.