Vintage wines, drinks Number of items: 101
2681841
12293
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
2000 Badacsonyi Szürkebarát/Pinot Gris, Badacsony Borászati Szövetkezet, Nemesgulács, Rizapuszta, 2 db bontatlan palack félédes fehérbor, pincében, szakszerűen tárolt, 12,5%, 0,75 l x2
1 800 HUF
2681821
12294
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1981 Badarcsony, Ungarn Plattenseer Gewürztraminer 1981 Export Monimpex Budapest, Nemesgulácsi Tramini, 2 bontatlan palack fehér bor, pincében, szakszerűen tárolt, 11-12%, 0,7 lx2
1 200 HUF
2681811
12295
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1994 Tokaji Hárslevelű és Tokaji Furmint, 2 bontatlan palack fehérbor, pincében, szakszerűen tárolt, 12%, 0,75 l.x2
1 200 HUF
2681806
12296
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1994 Tokaji Hárslevelű és Tokaji Furmint, 2 bontatlan palack fehérbor, pincében, szakszerűen tárolt, az egyik üveg fején a borítás kissé sérült, de a dugó sértetlen, 12%, 0,75 l.x2
1 200 HUF
2681737
12297
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1999 Vinarum Egri Chardonnay Barrique, bontatlan palack fehérbor, pincében, szakszerűen tárolt, 13%, piszkos címkével, 0,75l
1 000 HUF
2681729
12298
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1992 Soltész Borház 5 puttonyos Tokaji aszú, Narancsi dűlő, bontatlan palack édes fehér bor, pincében, szakszerűen tárolt, viasszal lezárt, kissé sérült címkével, 12%, 0.5 l.
5 000 HUF
2681858
12299
422
4200
Vintage wines, drinks
Other collectibles
2006-2012 Szeremley Huba Badacsonyi Szeremley Rizling 2012 (olaszrizling-rajnai rizling), Szeremley Huba Badacsonyi Szeremley Rozé 2012, Szeremley Huba Badacsonyi Kékfarnkos 2006, 3 db bontatlan palack bor, pincében, szakszerűen tárolt, 12,5%, 11,5%, 12,5%, 0,75 l.
4 200 HUF
2682862
12300
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1992 Tokaji Aszú 5 puttonyos desszertbor. Bontatlan palack.
7 000 HUF
2683765
12301
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1995 Villányi Cabernet Franc Barrique, bontatlan palack száraz vörösbor, 12%, 0,5 l + 1997 Szabó István Balatonakali Zweigelt, bontatlan palack száraz vörösbor, 12,5%, 0,5 l + 2000 Soproni Kékfrankos, bontatlan palack száraz vörösbor, 0.5l
1 200 HUF
2683737
12302
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1981 Hosszúhegyi Cabernet S. 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén sérülésnyomokkal, 0,75l.
1 200 HUF
2683675
12303
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1981 Hosszúhegyi Merlot 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén sérülésnyomokkal, 0,75l.
1 200 HUF
2683672
12304
422
Vintage wines, drinks
Other collectibles
1984 Hosszúhegyi Merlot 1984, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén sérülésnyomokkal, 0,75l.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035