15701. 422. Closed Online auction Books: History
2 200 HUF
0 HUF
Radvánszky Béla: Magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században. Bp.,1986, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kopott papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg