Toldy Ferenc: A magyar birodalom alaptörvényei. Az eredeti deák szöveg mellé vetett magyar fordítással, közjogtani segédkönyvül Buda, 1861, Korabeli kopottas félbőr kötésben, Szilágyi Sándor névbélyegzővel
Herczeg Mihály: A telekkönyvi rendtartás Magyarországban és Erdélyben. Az ezt módosító és kiegészítő törvényekkel, felsőbb rendeletekkel, irománypéldákkal és a M. Kir. Curia 1862-1890. évig hozott és szakaszonként összeállított telekkönyvi döntvényeivel s egy függelékkel, mely a telekkönyvi hatóságnak végrehajtási teendőit tartalmazza. Bp., 1891., Eggenberger, VIII+534+2 p. Negyedik, javított és b...
1915 Budapesti M. Kir itélőtábla bírói és tisztviselői személyzete valamint tanácsai beosztásának kimutatása s a budapesti kir. főügyészség személyzete. összeállított Herbszt Mihály. 28 + 4 p Ceruzás bejegyzésekkel
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.