17203. 422. Closed Online auction Books: Minibooks
1 000 HUF
0 HUF
Keubke, Klaus-Ulrich: Uniformen der preussischen Armee 1858/59. Berlin, 1989, Militärverlag der DDR. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal, kiadói papírtokban.
Photo of the item taken by : ra