2 800 HUF
Ady Endre: Ki látott engem? Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval, megerősített kötéssel, címlapon átragasztott kiadási adatokkal, helyenként foltos lapokkal.