2 000 HUF
Francois Villon: A nagy testamentum. Ford., a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Vas István. A fordító,Vas István (1910-1991) kétszeres Kossuth-, háromszoros József Attila- és egyszeres Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító. Bp., 1950., Franklin. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.