2 000 HUF
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. II. rész: A boldog szerelem. Magyar Remekírók Gyémántkiadás II. Bp., [1878], Franklin-Társulat, 176 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány lapon kisebb folttal.