3 600 HUF
Remekírók Képes Könyvtára 6 kötete: Homeros Illasa. Ford.: Kemenes (Kempf) József; Homreos Odysseiája. Ford.: Kemenes (Kempf) József; Firdúszi: A sahnáméból. Ferdiún és fiai - Szijavus. Ford. és bevezetéssel ellátta: Radó Antal.; Moliére remekei I-II. köt. Magyar és külföldi művészek rajzaival. Bevezetéssel ellátta: Haraszti Gyula.; Heine: Dalok Könyve. Ford. és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp.,1902-1905, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötések, a borítókon kis kopásnyomokkal.