Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I.-XIII., XV.-XVIII., XX.-XXI., XXIII., XXV. köt., összesen 21 kötete. Bp.,én., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott, foltos borítóval, két kötet kötéstáblája foltos, hullámos, de közte jó állapotú kötetek is.
Kolligátum 4 különféle egyházi műből: Matuszka Mihály: Katholikus keresztény hittan. Az 1900. évi hitoktatási tanterv alapján a középiskolák V. osztálya számára. Bp., 1904., Szent István-Társulat, 99 p.; Wappler Antal: A Katholikus egély tankönyve. Főgímnásiumi felsőbb osztályok számára. III. rész. Eger, 1890., Érsek-Lyceumi Könyvnyomda, 176+4 p. V. kiadás.; Wappler Antal: A katholikus egyhá...
Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Nagy-Várad, 1915., Szent László Nyomda Rt., 8+499+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, az utolsó lapon ceruzás jegyzettel.
Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, "Pannonia". Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.
A kereszténység története. Ford.: Margitta Nóra, Nagy Péter, Nyitrai István, Péter Ágnes. Bp., 1996, Lilliput, 688 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Mentes Domonkos: Szemléltető hitelemzések. A kis katekizmus magyarázata a müncheni módszer szerint. Az elemi iskola III. osztálya számára. Győr, 1940, Győregyházmegyei Alap Nyomdája, XVI+340 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.