2 800 HUF
Kolligátum 4 különféle egyházi műből: Matuszka Mihály: Katholikus keresztény hittan. Az 1900. évi hitoktatási tanterv alapján a középiskolák V. osztálya számára. Bp., 1904., Szent István-Társulat, 99 p.; Wappler Antal: A Katholikus egély tankönyve. Főgímnásiumi felsőbb osztályok számára. III. rész. Eger, 1890., Érsek-Lyceumi Könyvnyomda, 176+4 p. V. kiadás.; Wappler Antal: A katholikus egyház története. Főgymnásiumi felsőbb osztályok számára. Eger, 1894., Érsek Lyceum Könyvnyomda, VIII+208 p. VII. kiadás.; Némethy Lajos: A római kath. egyházi szertartások régészeti és magyarázati kézikönyve. (Archeologica-Liturgica.) Tanítóképezdék, gymnásiumok, reál- és polgári tanodák számára. Bp., 1890., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XVI+194+XXVI p. Hatodik kiadás.; Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, néhány lap lap sérült, szakadt.