Harmat-Sík: Szent vagy, Uram! Az imarészt szerk.: Dr. Gigler Károly. Bp., 1941, Magyar Kórus, 255+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, a kötéstáblákon gyöngyház hatású bakelit bevonattal, aranyozott lapélekkel, kartontokban.
Tanquerey, [Adolphe]: Brevior synopsis theologiae dogmaticae. Parisiis-Tornaci-Romae, 1931, Typis Societatis Sancti Joannis Evang., 827 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.
Baksay Sándor egyházi munkái. II. köt. Kecskemét, 1931, Dr. Hetessy Kálmán (Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.), 239+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos, kissé hiányos borítóval, szakadt címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Dr. Luther Márton kis kátéja. Magyarázatokkal ellátta: Majba J. Vilmos. Bp., é.n., Hornyánszky Viktor, 32 p. Ötödik kiadás. Korabeli kartonált papírkötésben, viseltes állapotban, javított gerinccel.
A kínszenvedés vállruhája. Apollónia nővér és a piros skapuláré. Bp., 1939, Irgalmasnővérek Központiháza. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Müller Lajos 2 műve: Szent bilincsek. Bp., 1934., Korda Rt. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, a hátsó borító gyűrött. A falu angyala. Mirbach Frida bárónő élete. Pécs, 1943, Sancta Maria. A borító rajza Pál György munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.
A herczegszöllősi kánonok. Más egyházi kánonokkal egybevetté Mokos Gyula. A Magyar Protestáns Irodalmi Társaság kiadványai. Szerk.: Szőts Farkas. Bp., 1901., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, sérült borítóval, a borítón javításnyommal, benne nagyrészt felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban.