Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 31
2561265
15577
422
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1 400 HUF
2685664
15578
422
Other collectibles
Dura Lajos: Magyar hegymászók a kaukázusban. Bp., 1988, Magyar Tájékozódási Futó Szöv.. 114 p. Kézirat gyanánt. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
2 800 HUF
2683053
15579
422
Other collectibles
Kmetykó János: Testnevelési vezérkönyv. A népiskolai testnevelés teljes anyaga havi feldolgozásban. Bp., 1934., Szerzői. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, a könyvtest szétvált és elvált a borítótól.
1 200 HUF
2680313
15580
422
Other collectibles
Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp., 1981, Szerző. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2680296
15581
422
Other collectibles
Nagy Béla: FTC napló. Bp., FTC. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2681886
15582
422
Other collectibles
Spiőcz József: Veszprém Sporttörténete II. rész: Veszprém sporttörténete 1918-1945. Veszprém, 2005., Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal.
1 400 HUF
2681947
15583
422
Other collectibles
1 000 HUF
2680508
15584
422
Other collectibles
Hámori Tibor: Az "Angyal" és a többiek. Vallomások a sportról. Bp.,(1967.), Sportpropaganda. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2682560
15585
422
Other collectibles
cca 1930-1940 A Pesti Hírlap nyelvőre. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Irredenta címlappal "Nyelvében él a nemzet!", sarka hiányos
2682547
15586
422
Other collectibles
Turistaházak - Magyar tájak. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2348670
15587
422
100
Other collectibles
Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés. 2442855
15588
422
Other collectibles
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035