2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
B. Büttner Lina: Egy rút kis leány története és egyéb elbeszélések. Bp., 1898, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.