900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Edmondo de Amicis: SzÃv. A gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1 t. + 272 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borÃtóval.