17228. 422. Closed Online auction Books: Tales
1 200 HUF
18
0 HUF
S. Sóváry Mária: Csacsogó és Makogó. Kacsa majális. Wessely Norbert rajzaival. Bp.,1948,Palladis, 63 p. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
Photo of the item taken by : ra