Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 76
2683487
32922
422
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt NMK 250.
2 000 HUF
2682935
32923
422
Numismatics
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration without ribbon C:AU,XF patina NMK 250.
2 000 HUF
2680960
32924
422
Numismatics
~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1-
2 000 HUF
2663162
32925
422
60000
Numismatics
1914. "Polgárőrség Debreczen" zománcozott fém jelvény "LÖFKOVITS A. és Tsa." gyártói jelzéssel (66x55mm) T:2,2- zománchibák Hungary 1914. "Militia of Debrecen" enamelled metal badge with maker's mark "LÖFKOVITS A. és Tsa." (66x55mm) C:XF,VF enamel errors
60 000 HUF
2683099
32926
422
Numismatics
~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés csatos bőrszíjon (Br:28,77g/0.800/37mm) T:2 patina, ph
5 000 HUF
2682558
32927
422
Numismatics
~1920-1930. "Független Kisgazdapárt" zománcozott, festett fém gomblyukjelvény (2xklf) (23x16mm és 15x11mm) + ~1950. "Vezető" zománcozott fém kitűző (~19x40mm) T:2 az egyiken sérült zománc
1 800 HUF
2547284
32928
422
Numismatics
1930. "Santus Emericus (Szent Imre)" Br jelvény, hátoldalán "Ludvig Bp. Thék u. 44." T:2,2-
1 600 HUF
2684278
32929
422
Numismatics
1933. "Jamboree" zöld-fehér zománcozott cserkész kitűző cserélt tűvel (36x32mm) T:1- kis zománchibák / Hungary 1933. "Jamboree" white-green enamelled Scouting badge with replaced pin (36x32mm) C:AU,XF small enamel error
10 000 HUF
2682819
32930
422
Numismatics
1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes bronz medál (33x30mm) T:2
2 000 HUF
2677994
32931
422
Numismatics
1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:1-,2
2 000 HUF
2681632
32932
422
Numismatics
1939. "Pax Ting 1939 Hungaria" a Magyar Cserkészlány Szövetség részben zománcozott Br jelvénye (34x26mm) T:2 patina, zománchiba
3 000 HUF
2680970
32933
422
Numismatics
~1940. zománcozott Br cserkész kitűző (15x12mm) T:1-,2
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035