1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2 patina, kis ü. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:XF patina, small dings NMK 231.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with ribbon C:AU,XF patina NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error NMK 249.
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with original ribbon C:XF worn gold plating NMK 269.
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Ferenc József / Nemzetek háborúja" bronz patrióta medál "BALMBERGER" gyártói jelzéssel (22mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph I / Nation's War (Kaiser Franz Joseph I. v. Oesterreich / Völkerkrieg 1914" bronze patriotic medal with makers mark "BALMBERGER" (22mm) C:VF
1917. "Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal" jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 patina Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal with swords" marked Ag decoration with original ribbon C:XF patina NMK 320.