24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Barabás Miklós (1810-1898) festménye után, Charpentier A. kőrajza: A meny megérkezése (A Pesti Műegyesület tagjainak 1856. évre). Litográfia, papír. Nyomtatta Lemercier, Párizsban. Üvegezett fa keretben, 73x50 cm