10404.
422. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kortárs, vedd észre!. Olaj, farost. Jelzett, sarkán sérült. 40x60 cm