130 000 HUF
336,79 EUR, 371,43 USD
Batári László (1920-1997): Lement a nap Zsennyén. Olaj, vászon. Jelzett. fa keretben, néhány kisebb hibával, egy pici lyukkal. 150x150 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.