10041. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Benczúr Dolányi Ida (1876-1970): Parkrészlet a ferenczhalmi szanatóriumból (Budakeszi út 87.). Olaj, falemez, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 28,5×12,5 cm