10067. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Emanuel Béla (1879 - 1976): Férfi fej tanulmány. Szén, papír, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 57x46,5cm
Photo of the item taken by : pk