10079. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Galambos Margit (?-?): Szürreális táj, 1920-as évek. Ceruza, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, papírra kasírozva, kissé foltos, 19,5x12 cm
Photo of the item taken by : ekb