10089. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Gőgös Ferenc (1936-): RAAM, 1984. Rézkarc, papír, jelzett. Ajándékozási sorokkal Papp Oszkár (1925-2011) festőművész részére. Lap széle sérült. 16,5x11 cm
Photo of the item taken by : ekb