22 000 HUF
13
Járitz Józsa (1893-1986): Női portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: László Károly (Carl Laszlo, 1923-2013) műgyűjtő, könyvkiadó gyűjteményéből. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 61,5x47 cm