85 000 HUF
Josef Hasenöhrl (1954-): Geometrikus variációk, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész bélyegzÅ‘jével. KiállÃtva: Szalóky Anna Galéria, Bank Center, Budapest, 2007, egyéni kiállÃtás. Fakeretben, 40x40 cm.