10184. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
800 HUF
0 HUF
Mannheim Róza (1880-1965): Kendős lány. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, 31×24 cm
Photo of the item taken by : ekb