10190. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
3 200 HUF
0 HUF
Novák Lajos (1927-1989): Halászok, 1981. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/79), hullámos, lap széle kissé foltos, 29x39 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert