10282. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció terv Vészi Endre Aranyszoba c. kötetéhez. Tus, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült (apró szakadásokkal, paszpartu által takarva). Paszpartuban. 19,5×17,5 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras