1 100 000 HUF
2 849,74 EUR, 3 142,86 USD
VÉDETT/NO EXPORT! XVIII. századi német festő, jelzés nélkül: Vadászcsendélet. Olaj, vászon. Dublírozott, restaurált, sérült. Proveniencia: BÁV 64. képaukció, 1984 szeptember, 108. tétel. 114x149 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!/ 18th century German painter: Hunting still llife. Oil on canvas. Unsigned. Restored, damaged. Provenance: BÁV 64th auction, 1984 september, lot 108. 114x149 cm. Framed. VÉDETT/NO EXPORT! ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!