9 000 HUF
Végvári Magdolna (1951-): Ősz színei. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29,5x22,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.