11642. 422. Closed Online auction Cameras, film, accesories
6 000 HUF
0 HUF
Voigtländer IBSOR fényképezőgép Anastigmat "Voigtar" 1:6,3, F=10,5 cm objektívvel, 6x9 cm filmformátumhoz, kopott, a hátán sérült, 17x8x3,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor