Art-ceramics
Number of items: 158
2652119
11062
422
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós: Fekete trombitás. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 12 cm
9 000 HUF
2652118
11063
422
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós: Fekete harmonikás. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 12 cm
9 000 HUF
2684186
11064
422
Art-ceramics
Other collectibles
Fischer mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 29 cm
10 000 HUF
2684789
11065
422
Art-ceramics
Other collectibles
Bod Éva (1924-2004): Hegedűs hölgy, mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
8 000 HUF
2682901
11066
422
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós kerámia vadászkutyák párban, jelzett, kis lepattanással, h: 35 cm
12 000 HUF
2682890
11068
422
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1894-1971): Halas kerámia váza, Zsolnay korszak, 1946-47 körül, száján gyári tűz repedéssel, m: 15 cm, d: 14 cm
8 000 HUF
2565680
11069
422
Art-ceramics
Other collectibles
Modern patikaüveg, kerámia, Tartras kalicus felirattal, jelzett, kopott, m:26cm.
8 000 HUF
2684504
11070
422
Art-ceramics
Other collectibles
Retró mázas kerámia váza, VDSZ (Magyar Vegyipari, Energiaipari és Rokon Szakmákban Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége) 25. évforduló és Chinoin gyógyszergyár logóval. Jelzés nélkül, apró lepattanással, m: 29 cm
3 000 HUF
2684511
11071
422
Art-ceramics
Other collectibles
Vegyes retró iparművész tálkák, váza, összesen 5 db. Mázas kerámia, részben jelzettek, egy zsűri címkével, d: 9,5-22 cm
5 000 HUF
2684506
11072
422
Art-ceramics
Other collectibles
Mázas kerámia macska figura, gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 24 cm
3 000 HUF
2682983
11073
422
Art-ceramics
Other collectibles
Gerz vadász motívumos, ónfedeles sörös korsó. Mázas kerámia, jelzett, m: 26,5 cm
8 000 HUF
2682970
11074
422
Art-ceramics
Other collectibles
Gerz Berlin címeres, ónfedeles sörös korsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, m: 24 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m